Eripakkumised

eTrex® 20

eTrex® 20
Tootja: Garmin
Mudel: eTrex® 20
Saadavus: Laos
Hind: 165.83€
Kogus:  
   - VÕI -   

Parem nähtavus
2,2" ekraani kohal paremal�olev joystick-tüüpi mitmefunktsionaalne nupp võimaldab paremat ekraani nähtavust kaardi ja menüüde sirvimise ajal.

Kõik kaardid, mida vaja
Oma microSD™ kaardipesa ja 1,7 GB suuruse sisseehitatud mäluga võimaldab eTrex 20 sul peale laadida meie topograafilisi kaarte, nagu näiteks Regio Eesti Topo NT matkamiseks, BlueChart® g2 eelnevalt pealelaaditud kaardid veekogudel seilamiseks või City Navigator® NT kaardiandmed üksikasjaliku teede- ja marsruudiinfoga (seadmega ühilduvad kaardid leiad jaotuse alt „Compatible Maps“). eTrex 20 toetab ka BirdsEye™ Select Select kaartide allalaadimise teenust, mis võimaldab sul laadida oma seadmele peale kvaliteetseid rasterkaarte ja integreerida neid oma olemasolevate kaartidega.

Otsimislõbu
eTrex 20 toetab geopeituse GPX-faile, tänu millele saad geopeituse peidukohti ja muid andmeid otse oma seadmesse alla laadida. Geopeituse mängimise alustamiseks külasta saiti OpenCaching.com. Paberjuhiseid kasutamata ei ole sa mitte ainult keskkonnasõbralik, vaid ka kiirem ja efektiivsem. eTrex 20 salvestab ja kuvab olulist infot, sealhulgas asukohta, maastikku, raskusastet, vihjeid ja kirjeldusi, mis tähendab, et enam ei ole vaja käsitsi koordinaate sisestada või andmeid paberil välja printida. Lihtsalt laadi GPX-fail oma seadmesse ja oledki geopeituse mängimiseks valmis.

Tead, kus oled
Tänu kõrgtundlikule EGNOS-funktsiooniga GPS-vastuvõtjale ja HotFix® satelliitide asukoha fikseerimise rakendusele määrab eTrex sinu asukoha kindlaks kiiresti ja täpselt ning jälgib oma GPS-asukohta ka tiheda katte all või sügavates kanjonites.

Käi, kus tahad
Terve rea ühilduvate kinnitite abil saad kasutada eTrex 20 oma rattal, paadis, autos, mootorrattal või ATV-l. City Navigator® NT kaardirakendus annab sulle koguni üksikasjalikke sõidujuhiseid. Ükskõik, kuhu sa eTrexiga minna soovid, tal on olemas kaardid ja kinnitused, et sind kohale viia.

Käi kogu maailmas
Uus eTrex seeria on maailma esimene seeria laiatarbevastuvõtjaid, mis suudavad jälgida samaaegselt nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite. GLONASS on Vene Föderatsiooni poolt välja töötatud süsteem, mis muutub täisfunktsionaalseks 2012. aastal. GLONASS-satelliite kasutades on aeg, mis vastuvõtjal kulub mingi positsiooni lukustamiseks (keskmiselt) 20 protsenti lühem kui GPS-satelliitide puhul. Ja kui kasutada nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite, suudab vastuvõtja luua ühenduse 24 satelliidiga rohkem kui ainult GPS-i kasutades.

Seadme mõõtmed (Laius x Kõrgus x Sügavus) 2.1" x 4.0" x 1.3" (5.4 x 10.3 x 3.3 cm)
Ekraani mõõtmed (Laius x Kõrgus) 1.4" x 1.7" (3.5 x 4.4 cm); 2.2" diag (5.6 cm)
Ekraani tüüp transflective, 65-K color TFT
Ekraani resolutsioon 176 x 220 pixels
Kaal 5 oz (141.7 g) with batteries
Aku kestvus kuni 25 tundi
Veekindlus yes (IPX7)
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
Baaskaart Jah
Sisemälu 1,7 GB
Kaartide lisamise võimalus Jah mikro SD
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 2000
Teekondi 200
Jälje logi 10,000 points, 200 saved tracks
Tõusu ja mõõna tabel Jah
Kalastus/jahtimis kalender ja päikese ja kuu info Jah
Päikese ja Kuu tabel Jah
Automaatne teekonna juhendamine Jah
Kasutaja huvipunktid POI`d (kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah
L-EST koordinaatide tugi Jah
Elektrooniline magnet kompass Ei
Baromeetriline altimeeter Ei
Pindala mõõtmine Jah
geopeitus Jah

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:OFFICE GRUPP OÜ © 2022