Eripakkumised

GPSMAP 64s

GPSMAP 64s
Tootja: Garmin
Mudel: GPSMAP 64s
Saadavus: Laos
Hind: 332.50€
Kogus:  
   - VÕI -   

Uue kujundusega GPSMAP 64s taskunavigaatoril on kolmeteljelise kaldekompensatsiooniga kompass, baromeetriline kõrgusmõõtur, 100K eellaaditud topograafilised kaardid ning Custom Maps ja BirdsEye™ satelliitpilditugi (nõutav liitumine) ja fotonavigatsioon. Samuti on vastupidaval ja veekindlal GPSMAP 64s-il erakordse vastuvõtukvaliteediga nelikspiraalantenn, kõrgkiirusega USB-ühendus, uus õhuke disain ja traadita ühendusvõimalus ühilduvate Garmini seadmetega.

Maapinnainfo
GPSMAP 64s-il on sisseehitatud 100k kogu maailma hõlmav kontuurreljeefiga baaskaart – kõik vajalikud abivahendid tõsiseks ronimiseks või matkamiseks.

Asukoha määramine
GPSMAP 64s on varustatud sisseehitatud kolmeteljelise kaldekompensatsiooniga kompassiga, mis näitab sinu suunda ka siis, kui seisad paigal ega hoia seda
horisontaalselt. Seadme baromeetriline kõrgusmõõtur jälgib rõhumuutusi ja määrab sinu asukoha täpse kõrguse.Selle abil on sul võimalik jälgida baromeetrilist rõhku pikema aja vältel, mis võib aidata sul hoida silma peal ilmamuutustel.

Traadita jagamine
GPSMAP 642s võimaldab sul jagada oma teetähiseid, matkaradu, marsruute ja geopeituse andmeid traadita teiste ühilduvate Garmini seadmete kasutajatega. Nüüd saavad ka su sõbrad nautida su lemmikmatku või mängida geopeitust –oma info ülekandmiseks sarnastele seadmetele vajuta lihtsalt „saada” ja lase mängul alata.

Kindel ühendus
Oma ülitundliku nelikspiraalantenni, WAAS-funktsiooniga vastuvõtja ja HotFix® satelliitarvutusega määrab GPSMAP 64s sinu asukoha ka tiheda metsa all või sügavates kanjonites. See on äärmiselt kasulik – kui oled kõrgete hoonete või puude vahel.

Kaartide lisamine
Kaartide lisamine Garmini arvukate üksikasjalike topograafiliste, mere- ja maanteekaartidega on lihtne. Sisseehitatud mäluga võimaldab GPSMAP 64s sul mugavalt alla laadida 24K kaarte 24K and 100K topo maps ja matkarajale asuda, BlueChart® g2 eellaetud kaardid aitavad merel ja City Navigator NT® kaardiandmed teevad liikumise maanteedel lihtsaks (kaartide nupu alt leiad ühilduvad kaardid). GPSMAP 64s toetab ka BirdsEye™ satelliitvaadet (nõutav liitumine), mis võimaldab sul satelliitpilte oma seadmesse alla laadida ja neid oma kaartidega integreerida. Lisaks on 64s ühilduv Custom Maps tasuta tarkvaraga, mis muudab paberkandjal ja elektroonilised kaardid sinu seadmele allalaaditavateks kaartideks.

Ühendus arvutiga
Oled käinud põnevatel matkadel ja tahad nüüd oma ettevõtmisi salvestada ja analüüsida. Lihtne ühendus sinu arvuti ja Internetiga aitab sul saada oma tegevusest üksikasjaliku ülevaate ja saadab andmed Garmin Connect™ abil sinu väliseadmele. See igakülgne veebisait võimaldab sul koostada tegevuste tabeleid ja vaadata oma rännakuid Google™ Earth kaartidel. Vaata ka miljonite teiste Garmin Connecti kasutajate üleslaetud marsruute ja jaga oma elamusi Twitteris® ja Facebookis®. See kõik on äärmiselt lihtne – matka, avasta ja jaga.

Geopeitus
GPSMAP 64s toetab geopeituse geocachingGPX-faile, võimaldades sul laadida geopeituse andmeid otse oma seadmesse. Paberivabad funktsioonid mitte ainult ei kaitse keskkonda, vaid on ka palju tõhusamad. GPSMAP 64s salvestab ja kuvab põhiandmeid, sealhulgas asukohti, maapinnavorme, raskuastet, vihjeid ja kirjeldusi, mis tähendab, et enam ei pea käsitsi sisestama koordinaate ega võtma kaasa pabereid väljatrükitud infoga! Lihtsalt lae GPX-fail oma seadmesse ja asu geopeituse aardejahile. Õhem ja kergem 64s on täiuslik kaaslane kõigil sinu käikudel ja matkadel.

Seadme mõõtmed (Laius x Kõrgus x Sügavus) 6.1 x 16.0 x 3.6 cm
Ekraani mõõtmed (Laius x Kõrgus) (3.6 x 5.5 cm); 2.6" diag (6.6 cm)
Ekraani tüüp 65-K color TFT, transflective
Ekraani resolutsioon 160 x 240pixlit
Kaal 260,1 g
Toide 2 x AA patarei
Aku kestvus 16 t
GPS vastuvõtja kõrgtundlik
Veekindlus IPX7
NMEA sisend/väljund Jah
Sisemälu 4GB
Kaartide lisamise võimalus MicroiSD
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 5000
Teekondi 200
Jälje logi 10000, 200 teekonnas
DSC tugi (näitab positsiooni infot DSC võimalusega VHF raadiost) Jah
Audio alarmid Jah
Kalastus/jahtimis kalender ja päikese ja kuu info Jah
Päikese ja Kuu tabel Jah
Pulsimõõtja valmidus Ant+
Kiiruse/pedaali rütmilugeja jah
Jalaandur Jah
Arvutiga ühilduvus USB
L-EST koordinaatide tugi Jah
Automaatne marsruutimine teedel Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Pindala mõõtmine Jah
Geopeituse sõbralik Jah
Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega) Jah
Jalakäija režiim Jah
Välisantenni pistik Jah

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:OFFICE GRUPP OÜ © 2022