Eripakkumised

GPSMap 78

GPSMap 78
Tootja: Garmin
Mudel: GPSMap 78
Saadavus: Laos
Hind: 0.00€
Kogus:  
   - VÕI -   

Avasta
GPSMAP 78 Garmin GPS seadmel on sisse-ehitatud maailma baaskaart, et saaksid kõikjal vabalt liigelda. Ja nagu teised 78 seeria seadmed, on ka GPSMAP 78 seadmel veekindlus IPX7 standardile vastav ja see isegi ujub vees.

Kiire satelliitide leidmine
Kõrg-tundliku, WAAS toega GPS vastuvõtja ja HotFix satelliitide asukoha ennustus funktsiooniga GPSMAP 78 leiab asukoha kiirelt ja täpselt ning säilitab signaali ka tihedas metsas või kõrghoonete läheduses. Kindel eelis - kas oled paksus metsad või kõrgete hoonete või puude läheduses - GPSMAP 78 aitab sul leida tee, kui seda kõige enam vajad.

Lisa kaarte
Kaartide lisamine ja valimine Garmin`i microSD kaardile salvestatud valiku hulgast on imelihtne - pakkuda on: teede kaardid, maastiku kaardid, mere kaardid. Mugavalt lisa Bluechart G2 eelsalvestatud merekaarte või City Navigator NT kaarte navigeerimiseks teedel. Mälukaardipesa asetseb veekindla patarei kaane taga, seepärast ei pea sa muretsema, et see märjaks saaks. Lisaks saad GPSMAP 78 seadmele läbi Google Earth rakenduse enda või kellegi teise tehtud kaarte laadida (pildi failina).

Püsi ühenduses
Tahad salvestada ja analüüsida oma GPS`i seiklusi? Lihtsa arvuti ja interneti ühendusega saad oma seiklusi analüüsida ja saata jäljelogi läbi Garmin Connect keskkonna. Sa saad vaadata oma läbitud teekonda Google Earth kaardil ja uurida miljonite teiste Garmini kasutajate teekondi ja seiklusi.

Otsi seiklusi
GPSMAP 78 võimaldab Geocaching.com lehelt alla laadida otse seadmesse GPX faile geopeituse punktidest. Üleminek paberivabale geopeitusele on kasulik loodusele ja aitab suurendada leidmise tõhusust. GPSMAP 78 salvestab ja kuvab punktide põhilisi andmeid sh. asukohta, maastik, raskusaste, vihjed ja kirjeldus, mis tähendab et pole vajadust enam neid käsitsi sisestada ega paberile printida. Lihtsalt lae GPX fail oma seadmesse ja asu aardeid jahtima. Pildivaatlejaga saad pilte oma seiklustest ka teistele näidata. Õhuke ja kerge GPSMAP 78 on suurepärane kaaslane vabaõhu seiklusteks.

Seadme mõõtmed (Laius x Kõrgus x Sügavus) 2.6" x 6.0" x 1.2" (6.6 x 15.2 x 3.0 cm)
Ekraani mõõtmed (Laius x Kõrgus) 1.43" x 2.15" (3.6 x 5.5 cm); 2.6" diag (6.6 cm)
Ekraani tüüp transflective, 65-K color TFT
Ekraani resolutsioon 160 x 240 pixels
Kaal 7.7 oz (218.3 g) with batteries
Aku kestvus kuni 20 tundi
Veekindlus IPX7
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
NMEA sisend/väljund Jah
Baaskaart Jah
Sisemälu 1,7 GB
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 2000
Teekondi 200
Jälje logi 10,000 points, 200 saved tracks
Tõusu ja mõõna tabel Jah
Kalastus/jahtimis kalender ja päikese ja kuu info Jah
Päikese ja Kuu tabel Jah
Automaatne teekonna juhendamine Jah
Kasutaja huvipunktid POI`d (kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah
L-EST koordinaatide tugi Jah
Elektrooniline magnet kompass Ei
Baromeetriline altimeeter Ei
Pindala mõõtmine Jah
geopeitus Jah
Välisantenni pistik Jah

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:OFFICE GRUPP OÜ © 2024