Eripakkumised

GPSMap 78s

GPSMap 78s
Tootja: Garmin
Mudel: GPSMap 78s
Saadavus: Laos
Hind: 0.00€
Kogus:  
   - VÕI -   

GPSMAP 78s on suurepärane GPS metsa, maale, merele. Terav värviline ekraan, vastupidav korpus, kõrg-tundlik GPS vastuvõtja, baromeetriline altimeeter, 3-teljeline elektrooniline magnet kompass, microSD mälukaardi pesa lisakaartide paigaldamiseks, lisaks 1.7GB sisemälu. Ja mis peamine - seade on veekindel ja ujub veepinnal.

Asukoha määramine
GPSMAP 78s on varustatud sisseehitatud kolmeteljelise kaldekompensatsiooniga kompassiga, mis näitab sinu suunda ka siis, kui seisad paigal ega hoia seda
horisontaalselt. Seadme baromeetriline kõrgusmõõtur jälgib rõhumuutusi, et panna paika sinu asukoha täpne kõrgus ning selle abil on sul võimalik koguni jälgida baromeetrilist rõhku pikema aja vältel, mis võib aidata sul hoida silma peal ilmamuutustel.

Traadita jagamine
GPSMAP 78s võimaldab sul jagada oma teetähiseid, matkaradu, marsruute ja geopeituse andmeid traadita teiste ühilduvate Garmini seadmete kasutajatega. Nüüd saavad ka su sõbrad nautida su lemmikmatku või mängida geopeitust –oma info ülekandmiseks sarnastele seadmetele vajuta lihtsalt „saada” ja lase mängul alata.

Kindel ühendus
Oma ülitundliku nelikspiraalantenni, WAAS-funktsiooniga vastuvõtja ja HotFix® satelliitarvutusega määrab GPSMAP 78s sinu asukoha kiiresti ja täpselt ning paneb oma GPS-asukoha paika ka tiheda metsa all või sügavates kanjonites. See on äärmiselt kasulik – kui oled tihedas metsas või ka lihtsalt kõrgete hoonete või puude vahel, võid olla kindel, et GPSMAP 78s aitab sul leida teed, kui sa seda kõige rohkem vajad.

Kaartide lisamine
Kaartide lisamine Garmini arvukate üksikasjalike topograafiliste, mere- ja maanteekaartidega on lihtne. Sisseehitatud mäluga võimaldab GPSMAP 78s sul mugavalt alla laadida 24K kaarte 24K and 100K topo maps ja hõlpsalt matkarajale asuda, BlueChart® g2 eellaaditud kaardid aitavad sul nautida suurepärast päeva merel ja City Navigator NT® kaardiandmed teevad liikumise maanteedel lihtsaks (kaartide nupu alt leiad ühilduvad kaardid). GPSMAP 78s toetab ka BirdsEye™ satelliitvaadet (nõutav liitumine), mis võimaldab sul satelliitpilte oma seadmesse alla laadida ja neid oma kaartidega integreerida. Lisaks on 78s ühilduv Custom Maps tasuta tarkvaraga, mis muudab paberkandjal ja elektroonilised kaardid sinu seadmele allalaaditavateks kaartideks.

Ühendus arvutiga
Oled käinud põnevatel matkadel ja tahad nüüd oma ettevõtmisi salvestada ja analüüsida. Lihtne ühendus sinu arvuti ja Internetiga aitab sul saada oma tegevusest üksikasjaliku ülevaate ja saadab andmed Garmin Connect™ abil sinu väliseadmele. See igakülgne veebisait võimaldab sul koostada tegevuste tabeleid ja vaadata oma rännakuid Google™ Earth kaartidel. Vaata ka miljonite teiste Garmin Connecti kasutajate üleslaaditud marsruute ja jaga oma elamusi Twitteris® ja Facebookis®. See kõik on äärmiselt lihtne – matka, avasta ja jaga.

Geopeitus
GPSMAP 78s toetab geopeituse geocachingGPX-faile, võimaldades sul laadida geopeituse andmeid otse oma seadmesse. Paberivabad funktsioonid mitte ainult ei kaitse keskkonda, vaid on ka palju tõhusamad. GPSMAP 78s salvestab ja kuvab põhiandmeid, sealhulgas asukohti, maapinnavorme, raskuastet, vihjeid ja kirjeldusi, mis tähendab, et enam ei pea käsitsi sisestama koordinaate ega võtma kaasa pabereid väljatrükitud infoga! Lihtsalt laadi GPX-fail oma seadmesse ja asu geopeituse aardejahile. Õhuke ja kerge 78s on täiuslik kaaslane kõigil sinu käikudel ja matkadel. 

Seadme mõõtmed (Laius x Kõrgus x Sügavus) 2.6" x 6.0" x 1.2" (6.6 x 15.2 x 3.0 cm)
Ekraani mõõtmed (Laius x Kõrgus) 1.43" x 2.15" (3.6 x 5.5 cm); 2.6" diag (6.6 cm)
Ekraani tüüp transflective, 65-K color TFT
Ekraani resolutsioon 160 x 240 pixels
Kaal 7.7 oz (218.3 g) with batteries
Aku kestvus kuni 20 tundi
Veekindlus IPX7
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
NMEA sisend/väljund Jah
Baaskaart Jah
Sisemälu 1,7 GB
Kaartide lisamise võimalus Jah mikro SD
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 2000
Teekondi 200
Jälje logi 10,000 points, 200 saved tracks
Tõusu ja mõõna tabel Jah
Kalastus/jahtimis kalender ja päikese ja kuu info Jah
Päikese ja Kuu tabel Jah
Kasutaja huvipunktid POI`d (kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah
L-EST koordinaatide tugi Jah
Elektrooniline magnet kompass Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Pindala mõõtmine Jah
geopeitus Jah
Välisantenni pistik Jah

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:OFFICE GRUPP OÜ © 2024