Eripakkumised

eTrex® 10

eTrex® 10
Tootja: Garmin
Mudel: eTrex® 10
Saadavus: Laos
Hind: 99.17€
Kogus:  
   - VÕI -   

Ainult Garmin suudab muuta eTrexi paremaks. Uus eTrex 10 säilitab kõik põhifunktsioonid, vastupidava konstruktsiooni, madala hinna ja pika patareide vastupidavuse, mis tegi eTrex`st kõige usaldusväärsema GPS seadme. Me muutsime kasutajaliidese lihtsamaks, lisasime maailam baaskaardi, paberivaba geopeituse funktsiooni ning võimaluse lisada erinevaid kinnitusi. Te tunnete ära nime. Te tunnete ära kvaliteedi, kuid eTrex 10 on täielikult uus seade - seade mida ainult Garmin suudab pakkuda.

Näe oma teekonda
eTrex 10`l on täiustatud 2,2-tolline must-valge ekraan, mida on kerge vaadata igas valguses. eTrex 10 on vastupidav ja veekindel ning mõeldud taluma mistahes ilmastikuolusid. eTrex 10 lihtne kasutajaliides annab sul võimaluse veeta rohkem aega looduses ning vähem aega otsides infot. eTrex 10`l on legendaarne vastupidavus, et seade peaks vastu kõikides tingimustes - olgu selleks tolm, mustus, niiskus või vesi – seda mitmekülgset navigaatorit ei häiri miski.

Otsi Seiklusi
eTrex 10 toetab geopeituse GPX-faile, tänu millele saad geopeituse peidukohti ja muid andmeid otse oma seadmesse laadida. Geopeituse mängimise alustamiseks külasta saiti OpenCaching.com. Paberjuhiseid kasutamata ei ole sa mitte ainult keskkonnasõbralik, vaid ka kiirem ja efektiivsem. eTrex 10 salvestab ja kuvab olulist infot, sealhulgas asukohta, maastiku, raskusastet, vihjeid ja kirjeldusi- mis tähendab, et enam ei ole vaja käsitsi koordinaate sisestada või andmeid paberil välja printida. Lihtsalt laadi GPX-fail oma seadmesse ja oledki geopeituse mängimiseks valmis.

Tead, kus oled
Tänu kõrgtundlikule WAAS/EGNOS-funktsiooniga GPS-vastuvõtjale ja HotFix® satelliitide ennustus funktsioonile määrab eTrex 10 sinu asukoha kindlaks kiiresti ja täpselt ning jälgib GPS-asukohta ka tihedas metsas või sügavas kanjonis. eTrex 10 eelis on selge - ole tihedas metsas või lihtsalt kõrgete hoonete läheduses, sa võid kindel olla, et eTrex 10 aitab sull leida tee siis, kui sul seda kõige rohkem vaja on.

Seikle terves maailmas
Uus eTrex seeria mudelid on maailma esimesed tarbijale mõeldud gps vastuvõtjad, mis suudavad jälgida samaaegselt nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite. GLONASS on Vene Föderatsiooni poolt välja töötatud süsteem, mis muutub täisfunktsionaalseks 2012. aastal. GLONASS-satelliite kasutades on aeg, mis vastuvõtjal kulub mingi positsiooni lukustamiseks (keskmiselt) 20 protsenti lühem kui GPS-satelliitide puhul. Ja kui kasutada nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite, suudab vastuvõtja luua ühenduse 24 satelliidiga rohkem kui ainult tavapäraseid GPS-i kasutades.

Seadme mõõtmed (Laius x Kõrgus x Sügavus) 2.1" x 4.0" x 1.3" (5.4 x 10.3 x 3.3 cm)
Ekraani mõõtmed (Laius x Kõrgus) 1.4" x 1.7" (3.6 x 4.3 cm); 2.2" diag (5.6 cm)
Ekraani tüüp transflective, monochrome
Ekraani resolutsioon 128 x 160 pixels
Kaal 5 oz (141.7 g) with batteries
Aku kestvus kuni 25 tundi
Veekindlus IPX7
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
Baaskaart Jah
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 1000
Teekondi 50
Jälje logi 10,000 points, 100 saved tracks
Kalastus/jahtimis kalender ja päikese ja kuu info Jah
Päikese ja Kuu tabel Jah
Elektrooniline magnet kompass Ei
Baromeetriline altimeeter Ei
Pindala mõõtmine Jah
geopeitus Jah

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:OFFICE GRUPP OÜ © 2022