Eripakkumised

eTrex® 30

eTrex® 30
Tootja: Garmin
Mudel: eTrex® 30
Saadavus: Laos
Hind: 207.50€
Kogus:  
   - VÕI -   

Parem nähtavus
2,2" ekraani kohal paremal olev joystick-tüüpi mitmefunktsionaalne nupp võimaldab paremat ekraani nähtavust kaardi ja menüüde sirvimise ajal.

Õige varustus seiklemiseks
eTrex 30 on varustatud sisseehitatud 3-teljelise kaldekompensatsiooniga elektroonilise kompassiga, mis näitab sinu suunda ka siis, kui seisad paigal ja ei hoia seda tasapinnaliselt. Lisatud on ka baromeetriline kõrgusmõõtur, mis jälgib muutusi õhurõhus ja määrab kindlaks sinu täpse kõrguse merepinnast. Samuti saab seda kasutada baromeetrilise õhurõhu ajalise graafiku koostamiseks, mis aitab sul jälgida ilmaolude muutumist.

Kõik kaardid, mida vaja
Oma microSD™ kaardipesa ja 1,7 GB suuruse sisseehitatud mäluga võimaldab eTrex 30 sul peale laadida meie topograafilisi kaarte, nagu näiteks Regio Eesti Topo NT matkamiseks, BlueChart® g2 eelnevalt pealelaaditud kaardid veekogudel seilamiseks või City Navigator® NT kaardiandmed üksikasjaliku teede- ja marsruudiinfoga (seadmega ühilduvad kaardid leiad jaotuse alt „Compatible Maps“). eTrex 30 toetab ka BirdsEye™ Select Select kaartide allalaadimise teenust, mis võimaldab sul laadida oma seadmele peale kvaliteetseid rasterkaarte ja integreerida neid oma olemasolevate kaartidega.

Otsimislõbu
eTrex 30 toetab geopeituse GPX-faile, tänu millele saad geopeituse peidukohti ja muid andmeid otse oma seadmesse alla laadida. Geopeituse mängimise alustamiseks külasta saiti OpenCaching.com. Paberjuhiseid kasutamata ei ole sa mitte ainult keskkonnasõbralik, vaid ka kiirem ja efektiivsem. eTrex 30 salvestab ja kuvab olulist infot, sealhulgas asukohta, maastikku, raskusastet, vihjeid ja kirjeldusi, mis tähendab, et enam ei ole vaja käsitsi koordinaate sisestada või andmeid paberil välja printida. Lihtsalt laadi GPX-fail oma seadmesse ja oledki geopeituse mängimiseks valmis.

Jaga traadita
eTrex 30 laseb sul jagada oma teetähiseid, matkaradu, marsruute ja geopeituse peidukohti traadita teiste ühilduvate Garmini GPS-seadmetega. Nüüd saavad ka sinu sõbrad nautida sinu lemmikmatkaradu või otsida peidukohti – oma andmete saatmiseks sarnastesse seadmetesse vajuta lihtsalt „saada“ ja mäng võib alata.

Tead, kus oled
Tänu kõrgtundlikule EGNOS-funktsiooniga GPS-vastuvõtjale ja HotFix® satelliitide asukoha fikseerimise rakendusele määrab eTrex sinu asukoha kindlaks kiiresti ja täpselt ning jälgib oma GPS-asukohta ka tiheda katte all või sügavates kanjonites.

Käi, kus tahad
Terve rea ühilduvate kinnitite abil saad kasutada eTrex 30 oma rattal, paadis, autos, mootorrattal või ATV-l. City Navigator® NT kaardirakendus annab sulle koguni üksikasjalikke sõidujuhiseid. Ükskõik, kuhu sa eTrexiga minna soovid, tal on olemas kaardid ja kinnitused, et sind kohale viia.

Käi kogu maailmas
Uus eTrex seeria on maailma esimene seeria laiatarbevastuvõtjaid, mis suudavad jälgida samaaegselt nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite. GLONASS on Vene Föderatsiooni poolt välja töötatud süsteem, mis muutub täisfunktsionaalseks 2012. aastal. GLONASS-satelliite kasutades on aeg, mis vastuvõtjal kulub mingi positsiooni lukustamiseks (keskmiselt) 20 protsenti lühem kui GPS-satelliitide puhul. Ja kui kasutada nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite, suudab vastuvõtja luua ühenduse 24 satelliidiga rohkem kui ainult GPS-i kasutades.

Seadme mõõtmed (Laius x Kõrgus x Sügavus) 2.1" x 4.0" x 1.3" (5.4 x 10.3 x 3.3 cm)
Ekraani mõõtmed (Laius x Kõrgus) 1.4" x 1.7" (3.5 x 4.4 cm); 2.2" diag (5.6 cm)
Ekraani tüüp transflective, 65-K color TFT
Ekraani resolutsioon 176 x 220 pixels
Kaal 5 oz (141.7 g) with batteries
Aku kestvus kuni 25 tundi
Veekindlus yes (IPX7)
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
Baaskaart Jah
Sisemälu 1,7 GB
Kaartide lisamise võimalus Jah mikro SD
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 2000
Teekondi 200
Jälje logi 10,000 points, 200 saved tracks
Tõusu ja mõõna tabel Jah
Kalastus/jahtimis kalender ja päikese ja kuu info Jah
Päikese ja Kuu tabel Jah
Automaatne teekonna juhendamine Jah
Kasutaja huvipunktid POI`d (kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah
L-EST koordinaatide tugi Jah
Elektrooniline magnet kompass Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Pindala mõõtmine Jah
geopeitus Jah

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:OFFICE GRUPP OÜ © 2022